Uchwyt rehabilitacyjny prosty

Uchwyty rehabilitacyjne opisane w tym artykule są dystybuowane przez firmę TAPI z Warszawy. Występują w następujących rozmiarach:
- 25 cm
- 30 cm
- 40 cm
- 50 cm
oraz 60 cm.
Są wykonane z rury stalowej o średnicy 22 milimetry. Ich powłoka jest zabezpieczona jest warstwą ochronną składającą się fosforanów żelaza oraz warstwą poliestrowo-epoksydową.

W komplecie znajdują się śruby ze stali nierdzewnej, kołki rozporowe oraz zaślepki. Produkt dostępny w kolorze białym. Uchwyty posiadają atest rehabilitacyjny. Doskonale sprawdzają się w placówkach opieki medycznej oraz w zastosowaniu indywidualnym. Ten typ uchwytu może być montowany w łazience w okolicach wanny, w kabinie prysznicowej lub też obok sedesu. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż produkt może zostać zamontowany nie tylko w pozycji poziomej lecz także „pod kątem”.

Jak prawidłowo zamontować uchwyt ?

Z pewnością niezbędna będzie wiertarka oraz trochę czasu i dużo….myślenia. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż uchwyt powinien być zainstalowany nie według naszego „widzi mi się” lecz zgodnie z preferencjami głównego użytkownika. Pewnym pomysłem może być „wręczenie” osobie zainteresowanej flamastra żeby osobiście zaznaczyła na ścianie miejsce zainstalowania uchwytu. W przypadku konieczności podjęcia decyzji we własnym zakresie … chyba rozsądnie wydaje się postawienie się w miejscu użytkownika.

0 Komentarzy