Termofory

Termofory mają zastosowanie w celach profilaktyczno-leczniczych do miejscowego ogrzewania ciała pacjenta. Mogą występować w wielu kształtach i rozmiarach. Najpopularniejsze z nich to:
- małe: 0.3 oraz 0.7 litra
- standardowe: 2l
- termofory w pokrowcach
- inne kształty np.: serce

Instrukcja użytkowania:
Termofor napełniamy wodą do 75% objętości. Podczas napełniania trzymamy produkt za szyjkę w pozycji pionowej. Wypuszczamy nadmiar powietrza, pochylając powoli termofor nad płaską powierzchnią do momentu gdy w wylocie pojawi się woda. Zakręcamy korek i sprawdzamy szczelność. Po użyciu wylewamy wodę i wieszamy wlewem w dół celem całkowitego wysuszenia.

Informacje dodatkowe:
Produkt stosujemy wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosujemy wrzątku. Unikamy długotrwałego bezpośredniego kontaktu ze skórą. Nie siadamy na termoforze. Stosowanie termofora przez dzieci należy zawsze stosować pod nadzorem osoby dorosłej. W razie uszkodzenia jednej z części należy zniszczyć oraz wyrzucić cały produkt zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie umieszczamy żadnych przedmiotów na termoforze. Regularnie kontrolujemy wyrób pod względem zużycia oraz uszkodzeń. Termofor przechowujemy bez zakręcenia korka w suchym miejscu. Produkt należy chronić przed działaniem promieni słonecznych. Wyrób nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Termofor myjemy wodą z mydłem – nie używamy środków dezynfekujących. Uff to wszystko.

Artykuł i zdjęcia opracowano na podstawie termoforów Sanity

0 Komentarzy