Orteza stawu kolanowego Genufit 27A

Solidna orteza stawu kolanowego szwajcarskiej firmy Orthoservice oferuje bardzo wygodną korekcję wraz kompresją w przypadku skręceń kolana oraz urazów więzadeł. Wyposażona jest w regulowany zegar, który umożliwia dopasowanie kąta zgięcia i wyprostu w stawie kolanowym.

Wskazania:
- dalsze leczenie po uszkodzeniach więzadeł bocznych i przyśrodkowych;
- profilaktyka przez ponownymi urazami sportowymi;
- artroza kolanowa;
- chroniczne bóle rzepki;
- niestabilność stawu kolanowego o charakterze przyśrodkowym oraz bocznym.

Działanie:
Orteza stawu kolanowego Genufit 27A ma działanie łagodzące stany bólowe. Zmniejsza do minimum możliwe boczne ruchy stawu kolanowego oraz zabezpiecza go przed przeprostem. Wspomaga utrzymanie prawidłowego toru ruchu oraz stabilizuje staw kolanowy. Dodatkowo zabezpiecza przez niekontrolowanym naciągnięciem w trakcie leczenia urazów kolanowego.

Najważniejsze cechy produktu:
Oferuje możliwość blokady w stawie kolanowym pod kątami: 0, 20 oraz 30 stopni. Wyposażona w regulowany zawias boczny, który umożliwia dopasowanie kąta wyprostu na poziomach: 0, 10, 20, 30, 49 stopni, a także kąta zgięcia na poziomie 45, 60, 75, 90. Orteza kolanowa Genufit 27A posiada wzmocnienie wokół rzepki oraz zamknięcie przednie (pasy Velcro). Producent zastosował materiał przepuszczający powietrze.

Dostępne rozmiary produktu:
[należy zmierzyć obwód uda 15cm powyżej rzepki]
XS-> od 33cm do 39cm; S-> od 39cm do 45cm, M-> od 45cm do 52cm; L-> od 52cm do 58cm; XL-> od 58cm do 66cm; XXL-> od 66cm do 75cm.

0 Komentarzy