Uniwersalne siedzenie wannowe

Ten prosty i nieskomplikowany sprzęt rehabilitacyjny do łazienki idealnie się sprawdza jako pomoc w łazienkach wyposażonych w wanny. Doskonale rozwiązuje problemy związane z „wychodzeniem” z głębokiej wanny.

Siedzisko wannowe (TYP T31) polecane jest dla osób starszych, o ograniczonej zdolnościach ruchowych, po urazach i wypadkach.  Dzięki niemu można myć się w pozycji siedzącej jednocześnie nie znajdując się na dnie wanny z której ciężko się „wydostać”. Siedzenie wannowe zapewnia stabilne, bezpiecznie korzystanie z wanny.

Uniwersalna ławeczka przeznaczona jest do standardowych wanien o szerokości około 70cm. Posiada atest rehabilitacyjny {nr 106 / PB / 2003} i wytrzymuje obciążenie do 100kg.

Rozmiary produktu:

- głębokość: 20cm

- szerokość podpórek: 66cm

- siedzenie: 30cm x 35cm

Siedzisko jest nakładane od góry na wannę. Nie wymaga stosowanie żadnych śrub czy też skomplikowanych procesów montażowych. Jest opakowane w wygodną torbę z rączką ułatwiającą transport. Podpórki zakończone są kauczukowymi nasadkami, które uniemożliwiają ślizganie się po brzegach wanny.

Razem z siedzeniem można używać maty antypoślizgowej do wanny oraz uchwytu rehabilitacyjnego montowanego do ściany. Te trzy produkty stosowane jednocześnie świetnie ze sobą współgrają i doskonale sprawdzają się jako pomocniczy sprzęt do obsługi osobistej.

Co jest lepsze : siedzenie czy stołek do wanny ?
Przeczytaj więcej o siedzenie do wanny oraz zerknij na stołek wannowy

0 Komentarzy