Notka prawna

W tej sekcji serwisu sprzet-rehabilitacyjny.org uzykasz informacje dotyczące praw autorskich, znaków towarowych, odpowiedzialności za prezentowane treści, zasad korzystania z serwisu oraz warunków kopiowania przedstawionych materiałów.

1. Odwiedzając domenę sprzet-rehabilitacyjny.org akceptujesz wszelkie postanowienia zawarte na tej stronie.

2. Autorzy serwisu sprzet-rehabilitacyjny.org nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za informacje przedstawione na stronach niniejszego serwisu. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi sam użytkownik. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu sprzet-rehabilitacyjny.org

3. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w niniejszym serwisie internetowym są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są ważne w momencie ich opublikowania. Nie odpowiadamy za zmianę właściwości produktów w późniejszym terminie. W celu zweryfikowania autentyczności i poprawności merytorycznej prezentowanych informacji stworzyliśmy sekcję: Producenci / Dystrybutorzy w której możesz odszukać właścicieli znaków towarowych i bezpośrednio zweryfikować prezentowane dane.

4. Podczas opracowywania zawartości serwisu korzystaliśmy z danych pochodzących z: oficjalnych stron internetowych dystrybutorów i producentów oraz ich materiałów reklamowych, opakowań produktów, ulotek informacyjnych, subiektywnych odczuć własnych oraz informacji uzyskanych od specjalistów ortopedów.

5. Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego sprzet-rehabilitacyjny.org są zastrzeżone. Użytkownik serwisu ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Wszystkie teksty zawarte w sprzet-rehabilitacyjny.org są objęte licencją: CC by-nc-sa v.3. Warunkiem uznania autorstwa (niezbędnym przez licencję) jest dodanie do Twojego serwisu www bezpośredniego linka BEZ atrybutu rel=”nofollow”

6. W przypadku innego punktu widzenia na zawarte powyżej informacje, zapraszamy do działu „kontakt”.