Targi Rehabilitacja

Międzynarodowe targi sprzętu rehabilitacyjnego „REHABILITACJA” odbywają się w Łodzi i są największą tego typu imprezą w Polsce. W październiku 2009 odbędzie się już ich 17 edycja.
Targi to nie tylko impreza handlowa lecz także spotkanie przedstawicieli branży medycznej z całego świata (producenci, importerzy,dystrybutorzy), a także spora ilość indywidualnych odbiorców – osób zainteresowanych nowościami w branży.

Targi „REHABILITACJA” to uznana w Europie impreza służącą popularyzacji najnowszych rozwiązań w branży rehabilitacyjnej, promowania wybranych produktów oraz popularyzowania danej firmy na krajowym rynku.
Uczestnicy mają możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza konferencji naukowych, spotkań specjalistów oraz praktycznych warsztatów.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porad z zakresu rehabilitacji lub tez po prostu chcące obejrzeć nowe propozycje producentów czy też uzyskać najnowsze informacje z zakresu refundacji lub dofinansowania mają możliwość bezpośredniego dotarcia do kompetentnych osób z branży.

/ artykuł opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie organizatora: http://rehabilitacja.interservis.pl /

0 Komentarzy