Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

Zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci jest o wiele trudniejszy niż mogłoby się wydawać. Co prawda podczas przeszukiwania zasobów internetowych z pewnością odnajdziemy wiele ciekawych produktów, mnogość producentów specjalizujących się w ofercie dla najmłodszych to podczas wizyty w stacjonarnym sklepie rehabilitacyjnym to wszystko już nie wygląda tak kolorowo.

W rzeczywistości wybór produktów jest dość mocno ograniczony. Standardowo spotkamy rehabilitacyjne kule dziecięce, jakiś mały balkonik lub też kilka stabilizatorów w małym rozmiarze.
Dlaczego tak się dzieje ?

Brutalna prawda wygląda tak, iż znaczna większość sprzedawanych produktów przeznaczona jest dla osób dorosłych. Sklepy musiały by utrzymywać sporą ilość towaru, który nie jest „dość chodliwy”. Wobec powyższego sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci dostępny jest przeważnie na zamówienie.

Kolejną sprawą jest cena tych produktów. Czy zwróciliście uwagę na to, iż te produkty są droższe niż w standardowych rozmiarach ? Odpowiedz jest oczywiście prosta. Krótkie serie. Producenci produkują mniej danego asortymentu, mniej go sprzedają czyli produkt automatycznie staje się droższy.

W tym dziale będziemy prezentować sprzęt dla naszych najmłodszych wraz z namiarami na producentów / dystrybutorów.

0 Komentarzy