Omron m3 intellisense

Jeśli szukasz w pełni automatycznego ciśnieniomierza elektronicznego to OMRON M3 INTELLISENSE jest doskonałą propozycją sprzętu do codziennego pomiaru ciśnienia.

Posiada wszystkie konieczne parametry do w pełni zautomatyzowanego, bardzo szybkiego, a także precyzyjnego dokonywania pomiarów. W dużym uproszczeniu, opracowana przez firmę OMRON technologia Intellisense polega na wyłącznie odpowiednim napompowaniu mankietu, dzięki czemu zapobiega ponownemu spuszczaniu powietrza. Skraca to drastycznie czas w jakim są wykonywane pomiary.

Ten model ciśnieniomierza może być stosowany przez pacjentów, którzy posiadają arytmię serca. Wykrywa on wszelakie zaburzenia (nieregularności) w biciu serca i samodzielnie podejmuje decyzję czy dany wynik jest prawidłowy czy też niezbędne jest ponowne wykonanie pomiaru. Dzięki zastosowaniu tej technologii, na wyświetlaczu prezentowane są wyłącznie prawidłowe wyniki. Dodatkowo, w przypadku wykrycia odchyleń w biciu serca, na wyświetlaczu prezentowany jest graficzny symbol.

Omron M3 Intellisense zasilany jest czterema bateriami typu „paluszek” (1.5V typu AA), które według danych producenta powinny wystarczyć na wykonanie około 1500 pomiarów. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia zasilacza sieciowego. W tym typie ciśnieniomierza, fabrycznie zainstalowany jest średni mankiet 22-32cm (możliwość zakupu większego rękawa).

Podstawowy opis oraz dane techniczne:
- Duży, czytelny, wysokiej jakości wyświetlacz ciekłokrystaliczny
- Doskonały przy arytmii serca, prezentuje tylko wiarygodne wyniki
- Bardzo łatwy w użyciu i energooszczędny
- Testowany przez lekarzy
- Posiada pamięć 42 pomiarów (data oraz godzina)
- Prezentuje ciśnienie górne, dolne oraz tętno
- Uśrednia ostatnie trzy wyniki pomiarów
- Polecany dla osób z nadciśnieniem
- Oscylometryczna metoda pomiarów
- Zakres pomiarów: ciśnienie 0-299 mmHg, tętno 40-180 uderzeń na minutę
- Dokładność pomiaru: ciśnienie +/-3 mmHg, tętno +/- 5%
- Automatyczne pompowanie mankietu oraz spuszczanie powietrza
- Waga: 340g , wymiary: 141x121x86 mm
- Gwarancja: 3 lata

Do zestawu dołączona jest: instrukcja użytkowania w języku polskim, spis punktów serwisowych na terenie Polski, etui, książeczka do notowania wyników pomiarów oraz karta gwarancyjna.

0 Komentarzy